Lütfen biraz bekleyiniz...


 
Unbenanntes Dokument
 • Danışman
 • Uzman Arama
 • Forum ve Üyeler
  •    A'dan Z'ye   
  TELEFON:
  +49 (0)211 / 994395 - 0
   

  Ücretsiz Boşanma Rehberi

  Home

  Ücretsiz Boşanma Rehberi

  Ayrılık-, Boşanma- ve Yeni Başlangıç- Danışmanı

  Boşanma Danışmanı: Ücretsiz Boşanma-Danışmanlarımızda A' dan Z' ye tüm gerekli bilgileri bulabilirsiniz. Size sunduğumuz Danışmanlar: Boşanma Hukuku, Evlilik Hukuku, Nafaka, Çocuk ve Velayet, Boşanma Masrafları, Finans ve Vergi, Arabuluculuk, Psikoloji ve Yeni Başlangıç.

  Sizin Top-Konularınız:

  • Boşanma süreci nasıl işler?
  • Tanıma ve Tenfiz hangi şartlar altında mümkün ve hangi evraklar gerekli?
  • Boşanma ne kadar ücrete mal oluyor?
  • Ne kadar Nafaka ödemeliyim? Kendim ve çocuğum için Nafaka ne kadar tutabilir?
  • Çoçuklarım, Miras, Borçlar ve Evim ne olacak?

  Evlilik ve Boşanma Danışmanı

  Boşanma Hukuku, Evlilik Hukuku: Burada tüm Ayrılık, Boşanma, Tazminat, Mal varlığı paylaşımı, Ev ve kira, Evlilik Sözleşmesi ve fazlası.

  Nafaka Danışmanı

  Nafaka: Burada çeşitli Nafakalar üzerine tüm önemli bilgileri öğrenebilirsiniz.

  Boşanma masrafları Danışmanı

  Boşanma masrafları: Boşanma ne kadar ücrete mal oluyor? Boşanınca nasıl tasarruf edebilirim? Adli Yardım alabilirmiyim?
  Finans ve Vergi Danışmanı
  Ayrılık veya Boşanma daki mali durum: Boşanınca veya ayrılınca sadece duygusal etkilernmiyorsunuz, ayrıca ökonomik açıdanda etkilerniyorsunuz. Böyle bir durumda bir anda bir çok farklı şey değişiyor. Burada Vergiler ve Sigortalar üzerine tüm bilgileri bulabilirsiniz.
  Arabuluculuk Danışmanı
  Ayrılık veya Boşanma daki Arabuluculuk: Iyi bir Arabuluculuk ve arabuluculuk sayesinde büyük miktarda para biriktirebilirsiniz ve özellikle sizin için daha az stress ve daha az zaman kayıbı manasına gelmektedir. Önemli olan ise, siz ve eşiniz hedefli bir şekilde beraber iletişim kurmanız. Arabuluculuk ne demek? Ben ve eşim arabuluculuktan faydalanabilirmiyiz?
  Psikoloji Danışmanı Ayrılık veya Boşanma daki Psikoloji: Türkiye' de büyük bir sayıda evlilikler boşanmaktadır. Herkes için üzücü bir olay. Terkedilince coğunlukla ayrılık krizinle kendi başımıza kalmaktayız ve kedimizi boğulmuş hisediyoruz. Bu tür krizi nasıl aşabileceğinizi Boşanma ve Psikoloji Danışmanında öğrenbilirsiniz.
  Çocuk ve Velayet Danışmanı Çocuk ve Velayet: Özellikle çocuklar anna ve babanın ayrılmasını belirsizlik ve korkuyla karşılıyorlar. Çocuklar bunu nasıl işletiyorlar? Ne zaman ve hangi şekilde çocuğunuzla bu konu üzerine konuşabiliriniz? Velayet kimde?
  Uluslararası Boşanma Danışmanı Uluslararası Boşanma: Siz veya eşiniz yabancı vatandaşı mısınız veya yabancı bir ülkede mi yaşıyorsunuz? 17 ülke için bilgi elde ede biliyorsunuz: Sorumluluk (Hangi ülkede Boşana bilirsiniz?) ve Boşanma şartları.
  Yeni Başlangıc Danışmanı Ayrılık ve Boşanmadan sonra Yeni Başlangıç: Ayrıldıktan sonra sorular çok. Hayatımı nasıl toparliyabilirim? Çocuklarıma nasıl yardımcı olabilirim? Nasıl benim için uygun bir yeni eş bulabilirim? Yeni Başlangıçı nasıl başarabileceğinizi Yeni Başlangıç Danışmanında öğrenebiliriniz.
  Evlilik Danışmanı Evlilik ve Beraberlik: Bir evlilik bazen istediğiniz gibi olmaz, ama Boşanmada bazen sadece ilk bakışta uygun bir seçenek. Evlilik Sözleşmesi ve Sosyal Danışman üzerine tüm bilgileri Evlilik Danışmanımızda bulabilirsiniz.
   
  A'dan Z'ye Bilgiler
    Boşanma
    üzerine
    bilgiler ve yardım.
  Genel Firma Sartlari | Bilgi Koruma | Künye

  Yazdır Paylaşın Kaydet Hata bildirin facebook
    Bosanma.com.tr diger sitelerde:
    Scheidung.de auf Xing   Scheidung.de auf Twitter   Scheidung.de auf Facebook   Scheidung.de auf Youtube   Scheidung.de auf Flickr