Lütfen biraz bekleyiniz...


 
Unbenanntes Dokument
 • Danışman
 • Uzman Arama
 • Forum ve Üyeler
  •    A'dan Z'ye   
  TELEFON:
  +49 (0)211 / 994395 - 0
   
   Boşanma.com.tr
  Home Ücretsiz Boşanma Rehberi Ayın Konusu Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun

  Sevgililer Gününüz Kutlu Olsun…

  Sevgililer Günü'nün başlangıcı ile ilgili, bugüne kadar gelmiş çeşitli efsane ve hikayeler bulunmaktadır. Bazı kaynaklara göre bu özel günün kutlanma sebebi Hristiyanlığı seçtiği ve bu inancından vazgeçmediği için öldürülen Romalı Aziz Valentine.
  İmparator 2. Claudius, ordusuna asker bulamadığından bütün evlilikleri ve nişanları yasaklar. Aziz Valentine ise yasaklara rağmen gizlice sevenleri evlendirdiğinden imparatorun emri ile öldürtürülür. 14 Şubat 270 yılında ölen Valentine'nin ölüm günü,o günden sonra Sevgililer Günü olarak kutlanmaya başlanmıştır.
  Daha sonrasında ise 1800 lü yıllarda Amerika da Esther Howland‘ ın 14 Şubatta sevgilisine ilk sevgililer günü kartı göndermesiyle başlar.
  Bundan sonrada sevgililerin birbirine sevgi mesajı içeren kartlar göndermesiylede devam eder.

  14 Şubat'ta sevgililerine veya eşlerine bu günün ruhu ile bütünleşen, karşı tarafa sevgilerini anlatan hediyeler verilmektedir. Bu hediyelerin başında ise sade ama bir o kadar anlamlı olan çiçekler gelmekte, bunların en başında ise gül gelmektedir. Sevginizi, alacağanız küçük bir hediye ile veya yollayacağınız bir kart ile de anlatmanız mümkün.
  Aslında önemli olan o özel günde yanınızda gerçekten sevdiğiniz birisinin olması ve sevginizin karşılığının olduğunu bilmek hepsinden çok daha önemlidir.

  Sevdikleriniz ile birlikte nice sevgililer gününe…..
   
  A'dan Z'ye Bilgiler
    Boşanma
    üzerine
    bilgiler ve yardım.
  Genel Firma Sartlari | Bilgi Koruma | Künye

  Yazdır Paylaşın Kaydet Hata bildirin facebook
    Bosanma.com.tr diger sitelerde:
    Scheidung.de auf Xing   Scheidung.de auf Twitter   Scheidung.de auf Facebook   Scheidung.de auf Youtube   Scheidung.de auf Flickr