Lütfen biraz bekleyiniz...


 
Unbenanntes Dokument
 • Danışman
 • Uzman Arama
 • Forum ve Üyeler
  •    A'dan Z'ye   
  TELEFON:
  +49 (0)211 / 994395 - 0
   

  Boşanma Portalı: Burada Ayrılık, Boşanma ve Yeni Başlangıç üzerine tüm bilgileri bulabilirsiniz

  Boşanınca her zaman boşanma uzmanına gelin, Boşanma.com.tr!


  Boşanma. Nafaka. Velayet. Ayrılık. Yeni başlangıç. Bugün artık olağan değildir. Boşanma artık ucuz olmamakla beraber, Boşanma Maliyetini en aza indirmek için imkanlar vardır. Bir Aile Hukuku avukatı görevlendirilmelidir. Uygun bir Avukat bulmak gerçekten zordur. Psikolog, Terapist, Psikolojik Danışman yada Dedektif arıyorsanız, Uzman-Ağı size yardımcı olacaktır. Boşanma piyasası karmaşıktır. Ücretsiz Boşanma Rehberi size Nafaka, Çocuk, Finans, Psikolojik danışma ve Yeni başlangıçlarda yardımcı olacaktır. Evliliklerde, birlikte yaşama yada eş cinsel birlikteliklerinde, Boşanma Hukuku ve Nafaka. ile ilgili sorularınız olabilir. Nafakalarda Ayrılık Nafakası, Evlilik Nafakası ve Evlilik sonrası Nafaka rol oynar. Hepsinden önemlisi Çocuk Nafakasıdır. Iki eşde her konuda anlaşmışlarsa, tabi Online-Boşanma konusunda da hemfikirlerse, burada idari bölüm mümkün olan en kısa zamanda, bilgisayar üzerinden işlemleri yapar. Yalnız Boşanma için verilen mahkeme tarihinde, her iki eş de mahkemede bulunmak zorundadırlar. Basit ve hızlı şekilde boşanma gerçekleşecektir.


  ELITEXPERTS - Boşanma Uzmanlarını burada bulunuz!


  Elitexperts-Uzman-Ağımızın hizmetiyle yörenizdeki Boşanmanız için en uygun olan Avukatı, Psikologu, Mali Müşaviri, Emlakçıyı, Terapisti, Psikolojik Danışmanı yada Dedektif ve daha da fazlasını bulabilirsiniz. Bu zor ve karmakarışık anlarda size profesyonel yardım gerektiğini biliyoruz ve o yüzden sitemizde yer alan tüm Uzmanlarla şahsen görüşmekteyiz. Sitemizde ELITEEXPERTS-Uzmanı olarak yer almak isterseniz veya yörenizde bir Uzman bulamazsanız bizimle bağlantıya geçebilirsiniz.
  Yabancı bir ülkde verilen boşanma kararı, Türkiye' de Tanıma - Tenfiz davası açılıp kabul edilmeden, geçerli olmaz. Türkiye'de nüfusa boşanma işlemi geçmez ve hala evli sayılırsınız. Vatandaşımız bunun genellikle farkında olmayıp; ancak yeni bir evlilik aşamasında nüfusta zaten evli olduğunu görünce farkedebilmektedir.

  Yabancı mahkemece verilmiş boşanma kararının Türk nüfus kaydına işlenebilmesi için Türkiye' de Tanıma - Tenfiz davası açılması gerekmektedir. Burada en büyük problem, genelde ayrılmış olduğunuz eşinize tebligat yapmaktadır. Çünkü yıllar önce boşanmış olduğu ve muhtemelen de yabancı olan eşini bulmak, bulduğunda da yeni dava için vekalet almak zor olabilmektedir. Yabancı ülkeye tebligat yapmak çok uzun zaman alabilmektedir. Bu durum bazen 1 yıldan fazla sürebilmektedir.

  Tanıma - tenfizin gerçekleşebilmesi ve en hızlı şekilde gerçekleşebilmesi için eski eşinizden bir avukata vekalet çikarttırmak gerekmektedir. Siz de o avukatın tavsiye edeceği bir avukata vekalet çıkarttğınızda, iki avukat sizin Tanıma - Tenfiz işleminizi mahkemesine ve avukatın imkanlarına göre 3 gün ila 3 ay arasında bir zamanda gerçekleştirebilecektir.

  Özetle söylemek gerekirse, boşanma kararını veen yabancı makam, bir mahkeme olmalıdır. Bazı ülkelerde belediyeler vb. birimler boşanma kararı verebilmektedirler. Bu kararlar tanınamaz. Kararı apostil belgesi olmalı ve karar kesinleşmiş olup bu kesinleşme durumu kararda ya da ayrı bir belgede yazılı olmalıdır. Ayrı belgede yazılı ise bu belgenin de apostili olmalıdır. Tüm bu belge asılları ile birlikte, belgelerin yeminli tercüman tarafından çevrişi yapılmalı ve bu çeviri belgeleri de noter ya da konsoloslukca tasdik edilmelidir. Bu çeviri işlemleri, yabancı ülkede yapılabileceği gibi, Türkiye' de de yapilabilir. Iki tarafın da vekaleti olduğu ya da iki taraftan biri ya da ikisi mahkemeye çıkabildiği takdirde Tanıma - Tenfiz kararı alınabilir. Tanıma kararı alınması, boşanmanın nüfusa işlemenmesi için

  Added Life Value A.Ş. - Ayrılık, Boşanma ve Yeni Başlangıç Üzerine Faaliyet Gösteren Sosyal Boşanma-Şirketi.

  Added Life Value A.Ş., Ayrılık, Boşanma, Nafaka ve Yeni başlangıç. ile ilgili tüm konularda size hizmet sunan bir Şirketdir. Ayrılık veya Boşanma süresini en uygun şekilde aşmanıza yardımcı olmak için size bu hizmetlerimizi sunmaktayız: Boşanma.com.tr sitemizde size detaylı ve ücretsiz bilgiler sunuyoruz. Bizim uluslararası Uzman-Ağı ELITEXPERTS, Avukatlardan, Arabuluculardan, Psikologlardan, Mali Müşavirlerden, Dedektiflerden, Terapistlerden ve Hayat Danışmanlarından oluşmaktadır. EASY-DIVORCE sitemizde insanlar dünyanın her yerinden Online-Boşanmayı hızlı ve tasarruflu bir şekilde başlatabilirler. Yayın evimiz bu konular üzerine broşürler ve kitaplar çıkartmaktadır. Enstitü, bizim bütün Ayrılık, Boşanma, ve Yeni başlangıç. üzerine olan sorular, araştırmalar ve projeler için bilimsel alt yapımızdır. Ayrıca sitemizde Boşanma partilerimiz ve Boşanma fuarlarımız üzerinede bildirmekteyiz.
  Boşanma-Biznes: Evlillik, Ayrılma, Boşanma ve Yeni Başlangıç Uzmanına güvenin.

  Boşanma-Biznes'i veya Divorce-Biznes'i yeni bir faaliyet alandır. Özelilkle bu alanda milyonlarca insana tavsiye ve yardım gereklidir. Insanlar ayrılmak ve boşanmak isterlerse bunu ya karşılıklı anlaşarak, ya da kavgalı ve gergin bir şekilde yapabilirler.

  Added Life Value A.Ş. bir yenilikci Divorce-Şirketi olarak A' dan Z' ye tüm Ayrılık, Boşanma, Nafaka ve Yeni başlangıç. üzerine olan hizmetleri - hem ulusal düzeyde hem de uluslararası düzeyde sunmaktadır.

  Boşanma üzerine faaliyet gösteren bir Şirket olarak amacımız, sizin boşanmanızın, en kısa zamanda tasarruflu bir şekilde geçmesini sağlamaktır. Bize danışınca tabiki en kaliteli hizmetlerimizden ve düşük fiyatlarımızdan faydalanabilirsiniz!

  Toplu-Bakış:› Ücretsiz Servis-Broşürü
  ELITEXPERTS Boşanma Bilgi Alanı Uzman Arama
  Burada Yörenizdeki Avukatları, Arabulucular, Terapistleri Bulabilirsiniz.
   
  Sıfır masraflı boşanmanız?
  Online Scheidung
  Adli Yardım için başvurunuz ve ücretsiz boşanın.

  › Adli Yardım üzerine tüm bilgiler

  Actualidades
  Actualidades
  Ayın Konusu: Her ay size güncel konular üzerine bilgiler vermekdeyiz.

  › Bütün Aylık Konular
  › En son Konu

  Kontrol-Listeleri, Download /Formlar
  Descargas
  Bosanma.com.tr Kontrol-Listeleri ve Downloadları hayatınızı kolaylaştıracak:

  › Download Alanı

  Sosyal Danışman
  Bilgiler:

  Sosyal Danışman kimdir? Sosyal Danışman bana yardım edebilirmi?
  Doğru seçeneği yapın ve netlik elde edin!

  › Sosyal Danışman

  Psikoloji
  Ücretsiz Boşanma.com.tr Psikoloji-Danışmanımızı okuyun ve karanlıktan aydınlığa varın.

  › Psikolojik Danışman

  Köpek kime ait?
  Köpek kime ait?

  › Ayrıntılı bilgiler

  Bu reklamlar Almanya için. Yakında Türkiye için geçerli reklamlarınızı buraya yükleyebilirsiniz.
  Allianz
  Scheidungsprozess:
  Allianz Prozessfinanz
  Immobilienwert 24
  Immobilie bewerten im Internet!
  Der vaterschaftstest
  Sorgen Sie für klare Verhältnisse
  ARAG
  Scheidungsversicherung
  Adamare
  Starten Sie in
  ein neues Leben
  Easy-divorce.eu
  Deutschlands günstige Online-Scheidung
   
  Genel Firma Sartlari | Bilgi Koruma | Künye

  Yazdır Paylaşın Kaydet Hata bildirin facebook
    Bosanma.com.tr diger sitelerde:
    Scheidung.de auf Xing   Scheidung.de auf Twitter   Scheidung.de auf Facebook   Scheidung.de auf Youtube   Scheidung.de auf Flickr